Lakossági és üzleti ügyfeleknek azonos árakon!

Szolgáltatás keres?

Állásajánlat

Területi ügyfélmenedzser

Feladatok:

  • Cégünk termékeinek és szolgáltatásainak személyes értékesítése (TV, internet, telefon)
  • Új üzletfelek felkutatása a megye területén.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség
  • Direkt értékesítési tapasztalat előnyt jelent, de ennek hiánya nem kizáró ok!
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés, rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Folyamatosan bővülő ügyfélkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség/szakmai és értékesítői képzéseken való részvétel

Várjuk fényképes önéletrajzát az allas@naracom.hu címre, legkésőbb 2016. augusztus 31-ig. A jelentkezés kizárólag e-mailben tudjuk elfogadni.

Kérjük a pályázatán tüntesse fel, hogy melyik munkakörre jelentkezik!

Ügyfélszolgálat